jump to example.com
Header
Nápověda - FAQ

1) Musí mi být 18 let, abych se mohl zúčastnit?
Ne, na našem portálu se nesází s reálnými penězi, ale pouze s virtuálními. Proto si u nás můžete vsadit, i když Vám ještě 18 let nebylo.

2) Jak se můžu do soutěže zapojit?
Nejdříve se na stránce zaregistrujete a následně už jen potvrdíte registraci v emailu, který Vám dorazí. To je vše. Po té můžete začít sázet.

3) Jaktože se někdy liší počet kreditů v mém profilu a počet kreditů v celkovém hodnocení ostatních sázkařů?
Celkové hodnocení při posuzování počtu kreditů zohledňuje i částky již vsazené, ale doposud nevyhodnocené. Díky tomu máte přesný přehled o tom, s jakými částkami daný uživatel operuje.

4) Co když prosázím všechny kredity? Znamená to, že musím čekat do začátku další měsíční etapy na nové kredity?
Ne. V případě, že již nemáte k dispozici žádné volné kredity a nemáte ani žádný nevyhodnocený účet, obdržíte od nás 50 nových kreditů. Avšak pozor, nové kredity můžete dostat maximálně jedenkrát za den.

5) Co je to progaming?
Progaming (PRO - profi, profesional, profesionální GAMING - hraní) je profesionální hraní počítačových her. Existují soutěže, ligy, on-line gaming televize, mistrovství světa a mnoho dalšího. Progaming má tak charakter sportu, který není fyzického rázu, podobně jako šachy. Věk profesionálních hráčů není nikterak omezen žádnou hranicí, ale průměrný věk se pohybuje kolem 15-20 let. Počítačová hra není pouze bezduché klikání myší, ale je to jistý druh umění, či sportu.

6)  Co je to kredit?
Kredit je náhrada peněz pro sázení. 200 kreditů získáte zdarma automaticky při registraci a na začátku každého měsíce. Nedají se koupit ani s ními nelze zacházet jinak než-li je sázet. Při vyčerpání kreditů dostanete 50 nových kreditů, maximálně však jednou denně, viz. bod 4).

7) Mám pocit, že jste špatně zadali výsledek
Zdá-li se Vám, že byl špatně zadán výsledek zápasu, upozorněte na to ve fóru založením nové diskuze, kde přesně popíšete o jaký zapas se jedná a své tvrzení podložíte důkazem např. z oficiálních stránek klubu nebo přímo z www.iFortuna.cz. Berte prosím v potaz, že výsledky zápasů se počítají v základní hrací době.

8) Jak se započítávají tikety do týdenní soutěže?
Při týdenní soutěži rozhoduje vždy čas posledního zápasu, konkrétně termín jeho vyhodnocení. Dáte-li si například v sobotu na tiket zápas, který odstartuje v neděli v 23:00 a skončí v pondělí v 01:00, systém tiketu po vyhodnocení automaticky započítá již do následujícího týdne.

9) Proč poslední den měsíce vidím málo zápasů v nabídce?
Kvůli výpočtům výherce pro měsíční soutěž, která končí vždy posledním dnem měsíce. Zápasy z jiného měsíce než ten aktuální by se musely z tiketu smazat, aby bylo možné vyhodnotit nejlepšího sázkaře za dané měsíční období. Jinak by se mohlo stát, že uživatel, který by měl vsazeno na 12 zápasů, po jednom zápasu na každý měsíc, by mohl být vyhodnocen až za jeden rok. Sportovní utkání se tedy zobrazují vždy jen na aktuální měsíc. Ty z následujícího měsíce se zobrazí vždy až v první den onoho měsíce.

Získejte bonus 1 000 kreditů každý měsíc
Ikona profil uživatele Přihlášení
Email:
Heslo:
Trvalé přihlášení
|
Každý měsíc o ty nejlepší ceny
Fanoušci Komu fandíte
Loeb Sébastien
(1063 fans)
Kopecký Jan
(417 fans)
Kresta Roman
(236 fans)
Hirvonen Mikko
(204 fans)
Solberg Petter
(156 fans)
Zápasová preview
Partneři
Ikona uživatelé Právě registrovaní
20.02.2020 18:55
20.02.2020 09:16
16.02.2020 19:22
16.02.2020 06:30
15.02.2020 12:35