jump to example.com
Header
Nápověda - jak sázet ?
Jak sázet ? FAQ

Klub eSuba připravil ve spolupráci se sázkovovou kanceláří Fortuna pro účastníky 2 soutěže o ceny. V první z nich se jedná o uhodnutí nejvyššího kurzu. Bude odměněn jeden tiket každý týden. V druhé se jedná o nastřádání co nejvíce výherních bodů. V ní budou odměněny tři tikety každý/jednou za měsíc na konci daného měsíce. V obou soutěžích pak jejich majitelé získají věcné ceny. Princip sázení se nijak neliší od jiných projektů, ale pro jistotu si ho ještě upřesníme.

V první řadě, abyste mohli začít sázet, je nutné vyplnit krátkou registraci, při níž Vám přijde kontrolní e-mail, který je třeba schválit pro aktivaci Vašeho účtu. Doporučujeme řádně si přečíst Podmínky užití. Pokud jste vše udělali správně, můžete se přihlásit a plně využívat funkce tohoto webu. Každá nová registrace okamžitě obdrží základní počet kreditů na sázení.

Můžete sázet klasicky na sporty jako jsou basketbal, fotbal, házená, hokej, hokejbal, ragby, ale nově i na progaming, tedy na souboje v počítačových hrách, a to jak na domácí, tak i na zahraniční zápasy. Je možné vytvářet sázky na jeden jediný zápas, tzv. solo sázky nebo na několik zápasů, tzv. akumulované sázky.

Sázení
Po přihlášení do systému zvolíte v levém sloupci odvětví, ve kterém chcete sázet. Pokračujete výběrem dané ligy/soutěže, po kterém se Vám objeví výběr doposud neodehraných zápasů, na které je možné si vsadit. V zápasovém řádku pak zleva naleznete statistiky, soupeře, kurzy a datum, kdy se utkání odehraje. Kliknutím na daný kurs zařadíte svůj tip do Vašeho Aktuálního tiketu, který je umístěn v pravém sloupci. Tiket si můžete libovolně pojmenovat pro usnadnění jeho pozdější identifikace. Je pouze na Vás, na kolik výsledků se rozhodnete vsadit. Pokud jste již dokončili editaci Vašeho tiketu a chcete ho vsadit, pokračujete tlačítkem Odeslat. Zobrazí se Vám seznam vybraných utkání pro kontrolu a také políčko, do kterého zapíšete částku, kterou chcete na tento tiket vsadit. Po jeho odeslání tiket naleznete ve Vaše tikety --> Probíhající. Výsledek se dozvíte ihned po skončení všech zápasů na tiketu. Prohlédnout si ho můžete ve Vaše tikety --> Historie. Aby Vám žádné scóre neuteklo, zavítejte na Fortuna LiveScore a sledujte výsledky svých zápasů LIVE! Otevřených tiketů můžete mít libovolné množství a můžete si je také třeba jen připravit k pozdějšímu odeslání. Takové tikety naleznete ve Vaše tikety --> Neodeslané.

Tipy kurzů
1 – výhra domácích
X – remíza
2- výhra hostů
1X – výhra domácích nebo remíza
X2 – výhra hostů nebo remíza
12 – výhra domácích nebo hostů

Soukromé zprávy
Soukromé zprávy slouží ke komunikaci mezi uživateli/adminy. Naleznete jej v pravém sloupci --> Soukromé zprávy. Po rozkliknutí můžete pracovat se zprávami. Pokud chcete napsat a odeslat zprávu, použijte políčko Napsat zprávu. Zobrazí se Vám dvě okna pod sebou. Vyberte v druhém z nich příjemce (objeví se Vám i historie poslaných zpráv s daným příjemcem v horním okně). Dále vypište kolonku předmět a napište text, který chcete, aby příjemci přišel. Následně už jen stačí zprávu odeslat tlačítkem Poslat.

Diskuzní Fórum
Fórum slouží převážně k vyvolání diskuze na určité téma. Naleznete jej v horní liště. Ve fóru můžete psát do určitých témat. Pokud tak chcete učinit, vyberte si téma a klikněte na něj. Zobrazí se Vám zprávy, které odeslali lidé před Vámi. Můžete jim odpovědět dvěma možnostmi. Tou první je, že kliknete na Přidat příspěvek. Zobrazí se Vám okno, do kterého napíšete svůj text a dáte Odeslat. Druhá možnost jak odpovědět je, že odepíšete na určitý přspěvek. V tom případě u daného příspěvku zmáčknete políčko Citovat. Dále pokračujete stejně jako u první možnosti.

Získejte bonus 1 000 kreditů každý měsíc
Ikona profil uživatele Přihlášení
Email:
Heslo:
Trvalé přihlášení
|
Každý měsíc o ty nejlepší ceny
Fanoušci Komu fandíte
Berdych, Tomáš
(1088 fans)
Federer, Roger
(788 fans)
Djokovic, Novak
(480 fans)
Nadal, Rafael
(441 fans)
Kvitová, Petra
(239 fans)
Zápasová preview
Partneři
Ikona uživatelé Právě registrovaní
20.02.2020 18:55
20.02.2020 09:16
16.02.2020 19:22
16.02.2020 06:30
15.02.2020 12:35